Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” anlamına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece bilim aktarımı ciğerin bileğil, aynı zamanda zevk ciğerin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir suni ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız herhangi biriyle yapılabildiği gibi antrparantez teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri marifetiyle yapılabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve sohbet ika için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş yapıp etmek ciğerin sadece nickname (suni isim) kaydetmek yeterli olurken kimilarındaysa sohbete kellelamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine kellelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program antrakt benizünü kullanarak sadece alfabelı, alfabelı ve hayallü, ünlü ve hayallü gibi tercihe rabıtlı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı kısaltarak süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde entelekt mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir diğer pop chat program olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kalitekontrol.name.tr/ https://pansiyonlar.name.tr/ https://antivirusyazilimlari.name.tr/ https://protezdis.name.tr/ https://sanalgerceklik.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al